Firma TECHKOM prowadzi serwis laptopów, komputerów, monitorów, tabletów, smartfonów, telewizorów, projektorów i elektroniki przemysłowej a co najważniejsze oferujemy bezpłatna diagnoze usterki i wycene naprawy.

Profesjonalne naprawy i najniższe ceny

W Techkom Serwis oferujemy profesjonalne naprawy i gwarancję najniższych cen za naprawy między innymi takich urządzeń jak: laptopy, komputery PC, Apple, tablety, smartfony, tv LED, LCD, drukarki atramentowe i laserowe.


Profesjonalne naprawy i gwarancja najniższych cen – ponieważ:
Nasze wieloletnie doświadczenie, pasja i wysoki profesjonalizm kadry pracowniczej to korzyśćdla obydwu stron. Nam pozwala to maksymalnie skrócić czas jaki przeznaczamy na naprawę nawet najbardziej skompilowanej usterki, a klient dzięki temu nie ponosi wysokich kosztów za naprawę swojego sprzętu.

 

 

Do wykonywanych wszelkich napraw wykorzystujemy miedzy innymi profesjonalne maszyny i urządzenia do lutowania elementów w technologii SMD, BGA, CSP, FLIP CHIP. Stacje lutownicze, oscyloskopy, programatory oraz wiele innych wysokiej klasy przyrządów diagnostyczno-pomiarowych. Dzięki temu uzyskujemy wysoką skuteczność napraw.
W SE-KO Serwis naprawa każdego powierzonego nam sprzętu, zaczyna się od diagnozy usterki (ta usługa jest bezpłatna w naszym serwisie). Następnie przystępujemy do zlokalizowania przyczyn jej wystąpienia, co jest ważne dla całkowitego jej wyeliminowania. Daję nam to pewność i podstawę do wystawienia gwarancji na naprawę.

Oferujemy pełne i bezpłatne wsparcie po każdej naprawie.
Wszelkie naprawy realizujemy w naszym serwisie, co jest istotne dla finalnych kosztów jakie trzeba ponieść za naprawę