Jeżeli chcesz mieć indywidualny projekt i partnera we współpracy nad realizacją nowej strony internetowej to trafiłeś pod dobry adres. Nasza firma korzysta tylko z autorskich rozwiązań, indywidualnie dedykowanych i tworzonych dla każdego Klienta.
Dla nas liczy się partnerska współpraca. Stawiamy na zrozumienie potrzeb Klienta, dlatego nasi doświadczeni pracownicy są zawsze do dyspozycji, aby poznać Państwa firmę i oczekiwania, po to by dobrać najkorzystniejsze rozwiązania.

 Proces tworzenia strony www możemy podzielić na kilka etapów:1. Analiza potrzeb Klienta – to kluczowy etap, który determinuje dalszy przebieg działań. Nasi wykwalifikowani koordynatorzy dokładają wszelkich starań by uzyskać jak najwięcej danych i informacji od Klienta, które pomogą w nakreśleniu założeń i celów projektu.


2. Koncepcja – po zabraniu danych nasz zespół opracowuje na ich podstawie wstępną koncepcję i założenia, które prezentowane są Klientowi. Na tym etapie nasi koordynatorzy doradzają Klientowi, pomagają wybrać najbardziej optymalne rozwiązania i służą swoją wiedzą i doświadczeniem w nakreślaniu koncepcji grafiki.


3. Projektowanie – po akceptacji przez Klienta opracowanej koncepcji przystępujemy do prac graficznych. Nad ich przebiegiem czuwa koordynator, który informuje na bieżąco Klienta o ich postępach. Każdy zaprojektowany widok przesyłany jest do Klienta, a jego uwagi i sugestie wdrażane. Wszystko po to, aby był on w 100% zadowolony z aspektów wizualnych tworzonego projektu.


4. Wdrażanie - zaakceptowany projekt graficzny wprowadzany jest do naszego autorskiego systemu CMS, który zapewnia Klientowi łatwą, samodzielną administrację serwisu bez żadnej wiedzy programistycznej.


5. Testowanie – na tym etapie nasi koordynatorzy sprawdzają poprawność funkcjonowania serwisu pod różnymi przeglądarkami oraz uzupełniają go o dostarczone przez Klienta treści. Uzupełniony serwis na naszym testowym serwerze przekazywany jest Klientowi do wglądu.


6. Finalizacja – następuje w momencie pełnej akceptacji ze strony Klienta. Wtedy też serwis instalowany jest na wskazanym przez niego serwerze a Klient otrzymuje bezpłatne szkolenie z zakresu administracji.