Włamania, kradzieże, dewastacje ...
Czy chcesz czuć się bezpiecznie w Swoim domu?
Czy chcesz być spokojny o Swoje mienie?
Czy chcesz wiedzieć co dzieje się na terenie Twojego domu?

 

Monitoring
Monitoring domu zapewni Tobie i Twojej rodzinie większe poczucie bezpieczeństwa. Za jego pomocą możesz monitorować parking przed domem, garaż, bramę wjazdową, drzwi wejściowe i teren wokół domu. System monitoring domu może zapobiec rozbijaniu szyb, kradzieży i dewastacji, a ewentualne materiały z monitoringu mogą pomóc policji w ściganiu sprawców.

 

 
 

Systemy alarmowe
Podczas planowania systemu alarmowego, w Twoim domu, należy określić, które elementy jego otoczenia i kiedy powinny być objęte ochroną. Nawet w najprostszej konfiguracji system powinien obejmować nie tylko wnętrze, ale również obwód – drzwi i okna. Dzięki rozdzieleniu tych dwóch sekcji – wewnętrznej i obwodowej, masz możliwość dopasowania poziomu zabezpieczenia do codziennego rytmu życia. Opuszczając dom, włączasz czuwanie pełne – wtedy zarówno otwarcie drzwi czy okien, jak i ruch osób w środku wywoła alarm. Kiedy jednak pozostajesz w środku, a chcesz zapewnić sobie i swoim najbliższym poczucie bezpieczeństwa, system automatycznie załączy czuwanie obwodowe o określonej porze. Ty i Twoja rodzina możecie swobodnie poruszać się wewnątrz swojego domu, zaś próba wtargnięcia z zewnątrz przez drzwi lub okna zostanie natychmiast dostrzeżona przez czujki ochrony obwodowej. 

 

Jaki jest najlepszy sposób na zabezpieczenie domu?

 Najlepszym sposobem zabezpieczenia domu jest zainstalowanie i zintegrowanie obu systemów zabezpieczeń, zarówno alarmowego i monitoringu. Takie rozwiązanie pozwala zabezpieczyć się przed niechcianymi intruzami, a w razie włamania będziemy poinformowani przez system alarmowy. Natomiast system monitoringu pozwoli nam obejrzeć sytuacje i wykorzystać nagrania z kamer do ścigania przestępców. 

                   Skontaktuj się z nami! Skorzystaj z bezpłatnej wyceny!.